Idea -Hrubo Watra

Hrubo Watra to idea pomocy dla tych, którzy sami nie mogą sobie pomóc. To outdoorowe wydarzenie, gdzie całe rodziny, które lubią spędzać czas na łonie natury znajdą zajęcie dla siebie. Przybądźmy z znajomymi, przyjaciółmi, a najlepiej i z rodzinami na Polanę Biały Potok przy dol. Lejowej by ruszyć endorfiny i cieszyć się wspólnym ogniem i górami.

Po całym aktywnie spędzonym dniu zasiądziemy przy ognisku- Watrze, której płomień każdy będzie mógł podtrzymać swoją obecnością i darem serca. Przychodząc do ogniska będzie można dorzucić coś od siebie: kawałek drewna – cegiełkę, którą będzie można zakupić na miejscu.

Watra Online – to opcja dla przyjaciół, znajomych, którzy nie będąc na miejscu, będą mogli dorzucić drzewa do ogniska tak by płomień był większy i niósł się wysoko wysoko, hen nad smreki. A Idea pomocy rozjaśniła podhalańskie niebo co będzie znakiem naszej pomocy. Na facebooku będzie można zobaczyć jak zakupione online polana/drewno – cegiełka,  trafia do naszego wspólnego ogniska: Watry, Hruby Watry!

Ekipa Hruby Watry

Znajomi, rodzina, przyjaciele!