O nas

Założyciele Hruby Watry

Znajomi, rodzina, przyjaciele!

Hrubo Watra to idea pomocy dla jednego z nas, chłopaka aktywnego i kochającego Góry, Szymka, który obecnie nie może chodzić ani wykonywać żadnych nawet najprostszych zadań. Spotkaliśmy się  by ruszyć wielką kulę pomocy.

Michał Sroka

Michał Sroka

Pomysłodawca Hruby Watry, mąż pięknej Macedonki, ojciec 4 dzieci, 2 krotny uczestnik TransCarpatia, TransAlp, i wielu maratonów w tym sławetnych Danielek, Założyciel MTB Hostel, a obecnie Instruktor Metody Wima Hofa.

Daniel Wahl

Daniel Wahl Hrubo Watra

Pracowity, maratończyk, osoba orkiestra która komunikację ma w małym palcu. Bieg Granią Tatr czemu nie, zawsze chętny i pomocny w inicjatywach społecznych. Kiedy przedstawiłem mu ideę Hrubej, nie spytał jak może pomóc, tylko kiedy! Wielki człowiek o pięknym sercu!

Kuba Klimek

Człowiek niezłomny, walczący o swoje i innych życie, trenuje młodych ludzi z samoobrony bo czuje że każdy powinien mieć możliwość wypowiedzenia swoich poglądów i ich obrony nawet fizycznej jeśli trzeba.

Karolina Klimek

Kobieta która wie co robi, kontroluje sytuację, ma polot i fantazję. W kontaktach z innymi pokazuje że ma ciepłe serce i fajny humor, wszystko jej to przychodzi naturalnie. Nie da się jej nie lubić.

Szymon Styrczula

Człowiek legenda, działa i żyje z swoich pasji, pomaga w wielu charytatywnych projektach, On się nie poddaje, góral z krwi i kości z piękną dumą i wiarą w swoje wartości i możliwości.

Kto nas jeszcze wspiera?

Oprócz licytacji które możecie zobaczyć w zakładce obok pomagają nam:

@Boutdoor.pl

@Szałas na Polanie

@Happy Monday

@Tatromaniak.pl

@StrefaTlenu

@Infogram

@Gmina Kościelisko

@Rowerowe Podhale

@Tygodnik Podhalański

@Muzeum Oscypka

@Mastering Body and Mind

@ChmielZdzichu

@KołoKawy

@Schronisko Ornak

@Schronisko Pięć Stawów

@Fundacja Hospicyjna

@MTB Hostel

@Berser sklep

@MountainClimbingSchool

@Skitourowe Zakopane