O nas

Założyciele Hruby Watry

Znajomi, rodzina, przyjaciele!

Hrubo Watra  – dla tych którzy sami nie dają rady. Dla nich jesteśmy i działamy. Spotkaliśmy się  by rozpalić ogień nadziei nie tylko na polanie ale przede wszystkim w sercu każdego kto chce pomóc.

Michał Sroka

Michał Sroka

Pomysłodawca i założyciel Hruby Watry, mąż pięknej Macedonki, ojciec 4 dzieci, 2 krotny uczestnik TransCarpatia, TransAlp, i wielu maratonów w tym sławetnych Danielek, Założyciel MTB Hostel, a obecnie Instruktor Metody Wima Hofa.

Daniel Wahl

Daniel Wahl Hrubo Watra

Pracowity, maratończyk, osoba orkiestra która komunikację ma w małym palcu. Bieg Granią Tatr czemu nie, zawsze chętny i pomocny w inicjatywach społecznych. Kiedy przedstawiłem mu ideę Hrubej, nie spytał jak może pomóc, tylko kiedy! Wielki człowiek o pięknym sercu!

Kuba Klimek

Człowiek niezłomny, walczący o swoje i innych życie, trenuje młodych ludzi z samoobrony bo czuje że każdy powinien mieć możliwość wypowiedzenia swoich poglądów i ich obrony nawet fizycznej jeśli trzeba.

Karolina Klimek

Kobieta która wie co robi, kontroluje sytuację, ma polot i fantazję. W kontaktach z innymi pokazuje że ma ciepłe serce i fajny humor, wszystko jej to przychodzi naturalnie. Nie da się jej nie lubić.

Szymon Styrczula

Człowiek legenda, działa i żyje z swoich pasji, pomaga w wielu charytatywnych projektach, On się nie poddaje, góral z krwi i kości z piękną dumą i wiarą w swoje wartości i możliwości.

Kto nas jeszcze wspiera?

Oprócz licytacji które możecie zobaczyć w zakładce obok pomagają nam:

@Boutdoor.pl

@Szałas na Polanie

@Happy Monday

@Tatromaniak.pl

@Infogram

@Gmina Kościelisko

@Tygodnik Podhalański

@MTB Hostel